Firma rodzinna

Wieloletnia Praktyka

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1979 roku w Steblewie na Żuławach. Domeną naszej firmy jest nie tylko tradycja rodzinna ale przede wszystkim jakość i profesjoalizm. Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi z zakresu kamieniarstwa budowlanego.Wykonujemy blaty kuchenne i łazienkowe, schody, parapety, posadzki, kominki, a także okładziny ścienne  z kamienia naturalnego i konglomeratu.

 

Wśród firm z tej branży wyróżniamy się szybką i profesjonalną obsługa klientów, a współpraca z projektantami i architektami pozwala nam zaproponować Państwu ciekawe i niepowtarzalne rozwiązania oraz aranżacje wnętrz z wykorzystaniem kamieni.

 

Nasz zakład znajduje się na Żuławach w miejscowości Steblewo w promieniu zaledwie niecałych 30 minut jazdy samochodem od Trójmiasta, Nowego Dworu Gdańskiego, czy Starogardu. Jeśli szukasz wysokiej jakości blatów kuchennych, kominków, schodów, parapetów czy posadzek na lata, to zapraszamy właśnie do nas. Wykonamy każde zlecenie, nawet najbardziej skomplikowane i precyzyjne dzięki specjalistycznym maszynom i profesjonalnej załodze. Przyjazd do naszej firmy możesz połączyć z zwiedzaniem takich obiektów jak Dom Podcieniowy, Ruiny jednego z największych kościołów czy Strażnicę wałową. Jeśli brakuje Państwu czasu, a zależy na perfekcyjnym wykonaniu proszę zadzwonić, a my dojedziemy do Państwa.

     Made by YoungCreative.pl • Wszelkie prawa zastrzeżone ©